Květen v ZŠS I.

V květnu jsme se věnovali tématice dopravních prostředků, které jsme se učili rozeznávat nejen podle obrázků, ale i podle zvuku. Připomněli jsme si Den matek a našim maminkách vyrobili kytičky a srdíčka z papíru. Také jsme seznámili se základními druhy ovoce a zeleniny, které jsme ochutnali a prohlédli si na školním záhonku. Ale úplně nejvíc nás potěšili pejsci, kteří nás v rámci projektových dnů navštívili hned dvakrát. Shlédli jsme ukázky psích sportů a dozvěděli se, jak o pejsky pečovat a vycvičit je. Pejsci byli moc šikovní a hodní a my si je mohli i pohladit. Ve třídě jsme pak naše psí kamarády nakreslili a skládalali z papíru.

Mgr. Pavla Bišková